top of page

Ювенальна поліція в житті комісії

Голова комісії МУП з питань освіти- Штик Анастасія співпрацює з представниками ювенальної поліції міста Херсона.

У таборі ім. Івана Голубця відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування з працівниками ювенальної поліції. На цьому заході були розглянуті такі питання:

1. Взаємодія ювенальної поліції з підлітками міста Херсона

2. Можливі шляхи удосконалення відносин між поліцією та дітьми

3. Створення Тік-Ток акаунту для поширення інформації для кола підлітків і дітей

4. Пропозиція заходів , які могла б провести поліція для дітей

Голова комісії з питань освіти, зацікавившись Тік-Ток акаунти, вирішила приймати участь у відеозйомках. 05.11.2021 відбулися зйомки соціального ролику на тему: "Як дітям зробити своє дозвілля безпечним". Згодом цей ролик був викладений на офіційноу сторінку ювенальної поліції та у такі соціальні мережі, як Facebook та Тік-ток.

Бажаємо ювенальній поліції й надалі натхненного співпрацювання з представниками нашої комісіЇ! Здоров’я вам і вашим близьким.



 
 
 

Недавние посты

Смотреть все

Comments


© 2018 «Комісія з питань освіти Міського учнівського парламенту». Сайт создан на Wix.com

bottom of page