22.01.2025
- Комісія МУП з питань освіти
- 23 янв.
- 1 мин. чтения
🗓22 січня Комісія з питань екології спільно з Комісією з питань освіти та клубом "Ерудит" провели зібрання, присвячене темі екологічній освіті. •Учасники запропонували організувати еко-марафон до Дня екологічної освіти, що було одностайно підтримано усіма присутніми.👥
Під час зібрання були обговорені й розподілені обов’язки між членами комісій з питань екології, освіти та представниками клубу "Ерудит". Також детально розглянули окремі моменти й ключові аспекти, які планується включити до програми марафону.
Кожен учасник отримав завдання обрати собі помічника — професора або науковця, який досліджує екологічну освіту чи екологію, і підготувати розповідь про його внесок у розвиток екологічної освіти.
✨Загалом зібрання виявилося дуже продуктивним: усі активно долучалися до обговорень, пропонували ідеї та плани для реалізації заходу. Атмосфера була натхненною, а всі учасники залишилися задоволені ухваленими рішеннями, які сприятимуть успішній організації еко-марафону.
🏫На засіданні були присутні представники таких шкіл: 1,14,15,21,26,29,30,36,38,39,52,53,55
Наші контакти:
🖥️Наш сайт — https://komissiyaosvitamyp.wixsite.com/mysite
💡 Телеграм-канал — https://t.me/muposvita
📸 Інстаграм — https://www.instagram.com/muposvita/

Comments