top of page

11.02.2026


11 лютого відбулося чергове засідання комісії з питань освіти та клубу «Ерудит» МУП яке пройшло в дружній та продуктивній атмосфері 😊🤝. Учасники активно долучилися до обговорення важливих організаційних питань і творчих ідей 💡.


Перш за все, було обговорено проведення квесту до Дня святого Валентина ❤️. Учасники запропонували цікаві станції із завданнями на кмітливість, логіку та командну роботу 🧠🗺️. Також розглянули формат проведення заходу, розподілили обов’язки між відповідальними та визначили орієнтовну дату проведення 📅.

Наступним питанням порядку денного стала підготовка презентації на інформаційну годину до Дня рідної мови 🇺🇦📝. Обговорили структуру майбутньої презентації, добір цікавих фактів про українську мову, її історію та значення в житті кожного громадянина 📖.

До засідання долучилися представники ЗЗСО № 14, 20, 21, 26, 38, 41, 45, 52, 57 (2), а також ФТЛ


Засідання пройшло результативно, адже було визначено чіткий план дій та розподілено завдання ✅.

 
 
 

Недавние посты

Смотреть все

Комментарии


© 2018 «Комісія з питань освіти Міського учнівського парламенту». Сайт создан на Wix.com

bottom of page